БЕНКЕТИ

Наш бенкетний зал готовий прийняти до 140 осіб, забезпечуючи при цьому відповідний сервіс і оформлення залу. Так само ми готові запропонувати спеціальне бенкетне меню.
Бенкетне меню
Наш декоратор втілить усі ваші бажання, щодо оформлення залу, фуршетного столу та інших елементів інтер'єру на вашому святі.
Кулінарне шоу
При замовленні однієї із наших парадних бенкетних страв пропонується видовищне подання у подарунок. У їх числі: традиційні страви української та європейської кухонь, що слугують неодмінним атрибутом святкового столу. Це може бути осетер, начинений фаршем з лосося і фісташками, фарширований лобстер, молочне порося, та багато іншого.

Кулінарне шоу прикрасить будь-який банкет і зробить його по-справжньому незабутнім! Замовте парадну страву і Ви будете приємно здивовані!
Жива музика
Тричі на тиждень, а саме у п'ятницю, суботу та неділю з 19.00 по 22.00 у нас можна не лише смачно повечеряти, але й насолодитись виступом кавер-гурту та саксофоніста.
Кендібар та козацький стіл на літній терасі
Традиційно на літній терасі ми розміщуємо стилізований бар солодощів, фруктів та десертів, а також козацький стіл із багатим м'ясним асорті та преміальним алкоголем

Фуршет на літній терасі прикрасить будь яке свято, будь то весілля, день народження чи корпоратив.
Бронювання
Залиште свої контактні даті та побажання. Після заповнення форми Вам зателефонують для уточнення деталей
Ваше імя
Номер телефону
Дата
Кількість гостей
+
Додаткові побажання